×

چگونه خرید کنم؟

1 وارد حساب کاربری خود شوید.
2 به فروشگاه مراجعه کنید.
3 محصول خود را خریداری کنید.

اگر سوال دیگری دارید لطفا با شماره تلفن های شرکت در تماس باشید. با تشکر.

ساعات کار شرکت

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 7 شب
پنجشنبه ها: 8 صبح تا 3 بعد از ظهر
جمعه ها فقط با هماهنگی قبلی

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

ساخت حساب کاربری

[av_layerslider id='4']

[av_one_half first]

[av_icon_box position='left' boxed='' icon='ue81e' font='entypo-fontello' title='درباره کیمیا صنعت اسپیتمان 2' link='' linktarget='' linkelement='' font_color='custom' custom_title='#ed9600' custom_content='' color='custom' custom_bg='' custom_font='#ef8700' custom_border='']
شرکت کیمیا صنعت اسپیتمان سالهاست  در راستای توسعه صنعت در بخش ترافیک و خدمات شهری فعالیت دارد .این شرکت با تولید و طراحی انواع قطعات ترافیکی , اجرای پروژه های ترافیکی و خدمات شهری , تولید انواع پروژکتور های فوق کم مصرف LED  , تولید , طراحی و اجرای سیستم های روشنایی و برق رسانی خورشیدی و غیر خورشیدی سعی بر این داشته که در بومی سازی و خودکفایی استان و کشور عزیزمان ایران سهیم باشد .
[/av_icon_box]

[/av_one_half][av_one_half]
[av_icon_box position='left' boxed='' icon='ue812' font='entypo-fontello' title='مشتری مداری شعار ماست ' link='' linktarget='' linkelement='' font_color='custom' custom_title='#ed9600' custom_content='' color='custom' custom_bg='' custom_font='#ed9600' custom_border='']
کیمیا صنعت اسپیتمان  هم اکنون به یک برند نام آشنا در میان شرکت های تجاری  تبدیل شده است. ما همواره بهترین محصولات را ارائه میکنیم و بهترین کیفیت را در محصولات به کار میبندیم .

ما این اطمینان را به شما میدهیم که همواره بهترین ها را برای شما ارائه دهیم چرا که رضایت شما باعث افتخار ماست و این حقیقتی است که ما   را به اینجا که هستیم رسانده است.

همچنین کیفیت محصولات ما در بالاترین سطح در مقایسه با سایرین قرار دارد چرا که ما کیفیت را بر کمیت مقدم میداریم و تلاش همیشگی ما حفظ بالاترین کیفیت است.

علاوه بر مشتریان محترم ایرانی، افراد زیادی از خارج از کشور ما را به عنوان شریکی در تجارت  خود انتخاب کرده اند و محصولات  خود را از ما تهیه میکنند. امروز ما بسیار خرسندیم که توانسته ایم اعتماد شما را به دست اوریم و این است مایه افتخار کیمیا صنعت اسپیتمان .
[/av_icon_box]
[/av_one_half]

بالا