به پشتوانه یک دهه تجربه

به جاده مطمئن باش

کیمیا صنعت اسپیتمان

درباره ما

تاریخچه:

کیمیا صنعت اسپیتمان در سال ۱۳۸۸ با هدف بهبود و گسترش صنعت ترافیک استان در بخش خصوصی، با مشاوره و مشارکت بزرگان این صنعت تاسیس شد. در حال حاضر این شرکت با برخورداری از پرسنل جوان متخصص و ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی روز دنیا به عنوان بزرگترین تولید کننده تابلو ترافیکی در شرق کشور شناخته می‌شود.

تولید تابلو های ترافیکی و همچنین تولید تجهیزات ترافیکی اعم از رفلکتور ترافیکی (چشم گربه ای ترافیکی) و گل میخ ترافیکی به عنوان اصلی ترین فعالیت این شرکت شناخته می‌شود.

این شرکت همچنین در راستای تکمیل سبد محصولی خود اقدام به دریافت نمایندگی فروش تجهیزات ترافیکی و بازرگانی در سطح کشور نموده است. محصولات این دسته را اینجا مشاهده کنید.

با توجه به سابقه درخشان این شرکت در همکاری با سازمان های دولتی، به عنوان مشاور پروژه های ترافیکی و راهسازی نیز شناخته شده و متخصصان با تجربه ما آماده همکاری با پیمانکاران محترم راه در این زمینه است.

تیم مهندسی این شرکت همواره آماده همکاری در جهت طراحی تابلو ترافیکی و محصولات ترافیکی و تولید محصولات سفارشی مورد نیاز شما مشتریان محترم در پروژه های ترافیکی و پروژه های راهسازی است.

۳۸۶
پروژه های انجام شده
۴
پروژه های فعال
۱۳
پرسنل تولیدی
۶۴۰۰
ظرفیت تولید تابلو / ماه
۱۱
سازمان های همکار
۱۰
سال فعالیت

یک دهه تجربه

اعتماد شما اعتبار ماست.

در تمام طول فعالیت حرفه‌ای مان، احترام به حقوق مصرف کننده اولویت اول ما بوده است. به‌همین منظور به‌عنوان یکی از قطب‌های تولید تجهیزات ترافیکی کشور همواره در تلاش بوده‌ایم تا در کنار کنترل قیمت‌ها در پایین‌ترین سطح ممکن، با استفاده از نیروهای متخصص و مواد اولیه مرغوب، همگام با استانداردهای بین المللی پیش رویم.