در ارتباط با سفارش و تحویل

علی رغم برخورداری کیفیت بالاتر محصولات این شرکت بدلیل تولید تحت شرایط استاندارد و مطابق مقررات وضع شده ملی، به دلیل حذف واسطه های فروش نسبت به دیگر شرکت های ترافیکی، شما مبلغ کمتری جهت خرید محصول خود پرداخت خواهید کرد.

در صورتی که محل دریافت سفارش درب کارخانه یا در استان خراسان رضوی باشد، ارسال سفارش شما توسط اکیپ تحویل سفارشات این شرکت انجام خواهد شد. در غیر این صورت محاسبات مربوط به هزینه حمل بستگی به روش ارسال انتخابی شما خواهد داشت.

تمامی محصولاتی که در فروشگاه درج شده اند، قابلیت پیش سفارش دارند. به این معنی که در صورت موجود نبودن، مطابق سفارش شما تولید و تحویل حضور خواهد شد. در صورتی که کالای مورد نظر شما در فروشگاه وجود ندارد، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در مورد کالاهایی که نیاز به تولید دارند، زمان مورد نیاز جهت تولید، به صورت برآوردی توسط سیستم به شما نشان داده خواهد شد. شما از صفحه حساب کاربری می‌توانید از پروسه تولید و آماده سازی محصول خود آگاه شوید.

تمامی کالاهای شرکت کیمیا صنعت اسپیتمان با برچسب شناسایی محصول به فروش می‌رسند. بسته بندی تابلوهای ترافیکی پلاستیک حبابدار با جعبه مخصوص شرکت است. سایر تجهیزات ترافیکی با جعبه مخصوص خود ارسال می‌گردند.

در ارتباط با فاکتور و پرداخت

خیر. در صورتی که تمایل دارید از شیوه های دیگر پرداخت مانند انتقال وجه بین بانکی جهت تسویه فاکتور خود استفاده کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله. تمامی سفارشات شرکت کیمیا صنعت اسپیتمان به همراه ارزش افزوده و با فاکتور رسمی معتبر ارائه می‌گردد. شما می‌توانید اعتبار گواهینامه ارزش افزوده این شرکت را از سامانه مربوطه بررسی کنید.

مالیات ارزش افزوده «مالیات غیر مستقیمی» است که مصرف‌کننده (خریدار) آن را به همراه بهای خرید کالا یا خدمات می‌پردازد و دریافت‌کننده (فروشنده) موظف است مقدار مالیات دریافتی را به خزانه دولت واریز کند.

اگر پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام داده اید، با مراجعه به صفحه سفارشات و انتخاب گزینه لغو سفارش، وجه پرداختی به صورت خودکار به حساب شما باز می‌گردد. در صورتی که پرداخت به شیوه دیگری انجام شده، لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.